| obsesion15 a întrebat:

Azi se implineste o luna de cand am avut ultima menstruatie. In mod normal, ar fi trebuit sa-mi vina pe luna asta cu cateva zile inainte, dar desi am toate semnele ca mi-ar veni(mi-au aparut cosuri mai tare ca inainte, ma dor sanii ) vad ca nu mai vine. Care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Angie95 a răspuns:

Ai racit! Ingrijeste-te mai bine! Si daca au aparut semnele, o sa iti vina in curand, nu te ingrijora :*

1 răspuns:
| Hαppiηеss a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, nu e nimic iesit din comun daca iti intarzie la toate ni se intampla, invata sa iti ti calendarul asa vei sti exact cand iti vine.