| Biiiultes a întrebat:

Azi vine mama mea din Italia cu tata. sunt foarte agitata eu m-am obisnuit fara ei si acum e foarte nasol. O sa stea cu mine o sa se duca sa-mi vada notele de la scoala I don't want to see o sa vorbeasca lucruri tampite cu mine si nu-mi prea place?thinking Ce sa fac sa trec peste asta adica sa nu mai consider "evenimentu" asta asa ciudat

Răspuns Câştigător
| mihaela23_8768 a răspuns:

Crede-ma ca te inteleg perfect! Si ai mei vin peste o saptamana! 8-) Nu prea ai alta optiune decat sa incerci sa te comporti si sa le vorbesti frumos.Momente ciudate o sa fie, nu le poti evita, dar conteaza si stii sa te comporti in momentul respectiv. Daca nu ai chef de intrebari si discutii, incearca cand stati de vorba sa ii intrebi mai mult tu despre cum e acolo.Asa le distragi atentia si mai castigi timp.Eu asa fac big grin Sper ca te-am ajutatkiss

2 răspunsuri:
| Biiiultes explică:

Da oke asta o sa fac dar totusi e asa ciudat...fac ce vreau cand nu sunt ei ..acum nu mai pot

| Anișoara963 a răspuns:

Dupa parerea mea in clipa in care vin ei spune-le ca ti-a fost tare dor de ei si ca ii iubesti ft mult, iar mai apoi petrece putin timp cu ei, si mai tirziu ia-ti de o grija, fa ceva la comp sau asculta muzica la casti poate astea tea relaxa vreo leaka.