| anonim_4396 a întrebat:

B una tpu..am pus intrebarea asta de vreo 10 orilaughing.am 16 ani si sunt fata..am pe frunte niste cosuri si niste bubite albe ..nu stiu ce suntthinking am si puncte negre pe nas.am incercat aproximativ toate solutiile date de voi..cu lamaie, ulei de masline, miere,galbenele,scrum cu malai, masti..si parca nimic nu s-a schimbat.hai sa zicem ca au mai disparut unele cosuri da au aparut din nou. NU MAI REZIST..pe bune, imi este rusine sa ies din casa..peste 1 saptamana am preselectie la modeling..nu ma mai duc daca nu scap de ele..si ar fi sansa measad.dar oricum sper sa ma ajutati si sa nu copiati de pe net toate prostiilehappy

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Nu copiez nimicwinking du-te la o farmacie si roaga pe doamna sa iti dea ceva pentru cosuri si bubite...si sigur iti da ceva bun kiss ma contactezi daca te-ai dus si ce ti-a dat

| TheAdviser a răspuns:

Mergi la un medic specialist dermatolog :-)

| TheAdviser a răspuns:

Incearca la un medic specialist dermatolog, cu leacurile "băbești" nu ajungi nicaieri :-)