| anonim_4396 a întrebat:

Bă baieți, pe voi ce vă atrage la o fată?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima impresie este aspectul fizic apoi vezi ce personalitate are fata aia,cred ca asta este universal valabil,dar,cand vezi o fata frumoasa ai un interes fata de ea valabil si invers,nu stai cu un om doar asa ca nu ai ce face,trebuie sa existe o chimie,atractie,intelegere intre parteneri, dar repet ambele conteaza,consider ca un om care nu tine la fizicul lui,la alimentatie, sanatate, sport nu are o personalitate pozitiva, desi se cam leaga, parerea mea

| Plato a răspuns:

Feminitatea, caracterul, sufletul, educatia, principiile, perspectiva.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Deci aspectul fizic nu e atât de important pentru tine?

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e o discutie mai complexa. Daca tu, prin aspect fizic, intelegi 90-60-90, 6 pack, sani si fund, atunci nu, nu e important.
Este important sa-mi para perfecta, nu sa indeplineasca niste criterii stupide ale societatii.