| Keepcalmandloveme a întrebat:

Ba care ii faza cu schimatu statusurilor de la mess? Vad ca multi din lista mea au statusuri urate si stiu ca nu ei ar scrie asta.Cum se poate sa nu patesc si eu? funda(:

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Acum oricine poate sa-i schimbe statusul la oricine. intri la messenger -> preferences -> Ignore List -> si apoi click pe "Ignore anyone who is not in my yahoo! contacts" si nu o sa il mai poata nimeni schimba

1 răspuns:
| Aw3sometron a răspuns:

De acum programul a devenit accesibil doar pentru cei care platesc 5 euro. Dar daca tot te temi ca este cineva care va face asta, uite aici un tutorial pentru a te proteja http://paradoxs24.blogspot.com/......vare.html.