| anonim_4396 a întrebat:

Ba ce sa fac ca e ora 4 jumate dimineata si ma pis pe mine de frica sunt eu sora mea 2 fratii mai mici si oprietena dea surorii mele ca se intampla ceva ciudat in casa se tot aud busiturii in pod care nu le pot face nici eu la o greutate de 70 kg cei doi fratii mai mici ai mei dormeau cand se auyeau busiturile si eu m+am urcat pe casa sa vad cine e si cand aud ca au inceput sa tipe spuneau ca au visat urat si cainele a plans de vreo doua ore in continu dar probabil o sa vi se para o prostie finca eu cred in dumnezeu si am facut o rugaciune si am tamaiat prin casa si lucrurile par sa se linisteasca cat de cat!

3 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Se mai intampla frate. Nu stim ce e in spatele vietii asteia.
Ia si cheama un preot, daca zici ca esti credincios, sa iti sfinteasca casa, si o sa fie bine

Răspuns utilizator avertizat
| anonymousxD a răspuns:

Poate ca este vreun spirit ratacit, ai face bine sa sfintesti casa sa dai in fiecare zi cu tamaie la fiecare colt al casei si daca ai curaj sa intrii si in pod da si pe acolo.