| Miinato a întrebat:

Băăi, mi s-a stricat SIMU-l [ nu mi-l mai detectează nici un telefon ]. de la Orangehappy. Dar am auzit că cică dacă mă duc cu buletinu imi dă altă cartelă cu acelaş număr. Vreau să ştiu dacă e adevărat şi dacă da. cum procedez? laughing.

Răspuns Câştigător
| alexutzalovebi a răspuns:

Da este adevarat ...nu platesti nimic.cu buletinul si iti da acelasi nr.sa nu uiti sa salvezi nr in telefon inainte sa te duci.happy

2 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Probabil ca ti s`a demagnetizat. Te duci cu buletinul si cartela acolo, ii spui problema si iti da alta cartela cu acelasi numar, dar mi se pare ca trebuie sa platesti.

| alexutzalovebi a răspuns:

Nu se plateste nimic am fost eu saptamana trecuta la Orange shop funda?