| username_4398 a întrebat:

Baieti voua va plac fetele ticaloase sau timide? frumoase sau gospodine? frumoase sau desteapte?

Răspuns Câştigător
| bayatdolce a răspuns:

Frumoasa desteapta gospodina si si nu stiu daca merge ticaloasa sau timida mai degraba indrasneata sau timida...si scuze stiu ca frumoasa si gospodina nu merg in aceeasi propozitie laughingrolling on the floor

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Timida, putin ticaloasa, frumoasa cat de cat, gospodine obligatoriu laughing, destepte cat de mult.

| hândel a răspuns:

Nici ticaloase, nici timide. Undeva la mijloc. Gospodine. Destepte.batting eyelashes

| izh56 a răspuns:

Mie imi place o fata frumoasa, timida, desteapta si gospodina. Sotia mea.

| adrian91 a răspuns:

Mie mi-ar place sa am o sotie timida-gospodina-desteapta.
Iar o prietena timida-frumoasa-desteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ticaloase. laughing

| nimeni_8136 a răspuns:

Hmm. la fel de ticaloasa pe cat de timida - restul' nu mi.ar mai pasa.