| cristianorudi7 a întrebat:

Bai deci numai stiu ce sa ii fac tastaturei. am  oprit pc am bagat cablurile chiar numai stiu...  capatul cablului de la tst. e rotund mov si a re 6 sarmulite din astea in el si inca un de aia neagra dar nu sunt indoite... ce pot sa ii fac m-a disperat si nici caps lock si alea nu se aprind

2 răspunsuri:
| KAMYTZU a răspuns:

Nu mai merge ...asa imi facea mie mausul incearca alta tastaturabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara alta tastatura nu mai ai ce face cu ea, asa am patit si eu, poti sa o arunci laughing ca nu iti mai foloseste la nimic.Succesbatting eyelashes!