| Inj3ct0r a întrebat:

Bai m-a lasat iubita... : (((( nu mai pot dormi noaptea, sa iau somnifere?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E rusine sa plangi dupa una

| darrio2007 a răspuns:

De ce ai lasat-o sa plece? Ia un somnifer.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, la 16 ani, iubirile vin si pleaca cu viteza luminii.
Cauta-ti alta, una care sa te iubeasca si ea!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu, mai bine iesi cu baietii la o bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a lăsat pentru că... ce?
Ai ciocanul mic?

| Kerre a răspuns:

Poti iesi in oras cu prietenii sau sa bagi un film ceva, viata merge inainte, nu trebuie sa plangi dupa una, o sa mai gasesti.

| Xdreaper21 a răspuns:

Baga un cs
Du-te la o bere cu baietii baga o maria

| Inj3ct0r explică (pentru Xdreaper21):

Am ban pe cs : (

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Inj3ct0r):

Poti lua crack si sa joci pe servere poti incerca AlphaCS.Arena
Acolo joc eu
Comunitatea ii destul de ok doar ca is **** care joaca cu m4a1 sau m4a4
In rest e ok

| Harley18 a răspuns:

Uite-te la un film sau iesi un oras cu baietii, viata merge inainte.winking