| IrinaVew a întrebat:

Baiatul cu care stau de ceva timp zice ca este mai bine sa stam despartiti desi ne vedem zilnic imi spune ca tine la mine ca sunt din putinele cu care nu sta din lipsa de ocupatie. ma tot intreaba daca nu cumva il insel... vorbin cel putin 3 ore pe zi la telefon dar cu toate astea inca nu ne-am impacat. totusi nu vrea sa stau cu altcineva iar eu nu vreau sa stea el cu altcineva. ce doamne iarta-ma sa inteleg? daca e inspre bine cum ne putem impaca? va rog

1 răspuns:
| Vara200 a răspuns:

Sincer si mie mi s-a intamplat la fel! Si pana la urma urmei tot nu am aflat ce era cu el asa ca am inceput sa nu mai il bag in seama, iar acum conversatia noastra este "salut ce faci? bine, uh? bine". Deci mai bine acum decat mai incolo cand ai sa incepi sa tii si mai mult la el!