| Chirila_Gabriela_2003 a întrebat:

Baiatul de care imi place cand eram certati a aflat de la o prietena de a mea ca il plac, dupa aia ne-am impacat si am am ales sa vb si sa nu ne mai numim(de la asta si ne-am certat) si incearca sa ma ignore la scoala, dupa asta am vorbit intr-o zii pe insta si eu i-am zis ca data viitoare cand mai are de zis ceva sa imi zica in fata si sa nu ii zica prieteni mele deoarece ea imi zice totul ce vb cu el, el a zis ca imi zice todeauna in fata si sa ajuns ca eu i-am zis ca am vrut doar sa clarific situatia nimic mai mult, iar el sa imi zica ca aaa ai vrut doar sa clarifici asta adica sa fim impreuna si chestii eu i-am zis ca nu pfff niciodata, ai apoi el a zis ca e adevarat ca il plac si dupa eu am ziis nu, el a zis ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si ma uraste apoi mi-a dat din nou block si mi-a zis sa nu mai fac screenshots la conversatie ca intodeauna.
Gen daca mi-a zis ca nu ma place atunci dc ma mai intreaba de 2 ori dupa si inca se supara cand ii zic ca nu il plac...

Daca intr-adevar nu iti place de aceea persoana atunci nu iti pasa de ea si de ce zice, nu te superi pe ea ca doar tiia zis asta si nu stiu nu dai block, inseamna ca si asa ori cu follow ori fara nu e nimeni pentru tine...
Need Help Please! De ce credeti ca face asta? Doar din cauza ca l-am ranit cu screenshot-urile?
Cum as putea indrepta totu?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te place frate cum sa nu-ti dai seama... Trebuia sa-i zici ca-l placi

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Adry05):

Pai atunci dc a zis ca nu ma place?

| Adry05 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Pai si atunci tu dc ai zis ca nu-l placi?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Adry05):

Deoarece mi e frica ca va zice ca nu ma place

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Adry05):

Mi-e frica de ce va zice cand va afla de la mine personal