| Chirila_Gabriela_2003 a întrebat:

Baiatul de care imi place cand eram certati a aflat de la o prietena de a mea ca il plac, dupa aia ne-am impacat si am am ales sa vb si sa nu ne mai numim(de la asta si ne-am certat) si incearca sa ma ignore la scoala, dupa asta am vorbit intr-o zi pe insta si eu i-am zis ca data viitoare cand mai are de zis ceva sa imi zica in fata si sa nu ii zica prietenei mele deoarece ea imi zice totul ce vb cu el, el a zis ca imi zice intotdeauna in fata si s-a ajuns ca eu i-am zis ca am vrut doar sa clarific situatia nimic mai mult, iar el sa imi zica ca aaa ai vrut doar sa clarifici asta, adica sa fim impreuna si chestii. Eu i-am zis ca nu pfff niciodata, apoi el a zis ca e adevarat ca il plac si dupa eu am zis nu, el a zis ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si ma uraste, apoi mi-a dat din nou block si mi-a zis sa nu mai fac screenshots la conversatie ca intotdeauna.
Gen daca mi-a zis ca nu ma place atunci de ce ma mai intreaba de 2 ori dupa si inca se supara cand ii zic ca nu il plac...

Daca intr-adevar nu iti place de acea persoana atunci nu iti pasa de ea si de ce zice, nu te superi pe ea ca doar ti-a zis asta si nu stiu nu dai block, inseamna ca si asa ori cu follow ori fara nu e nimeni pentru tine...
Need Help! De ce credeti ca face asta? Doar din cauza ca l-am ranit cu screenshot-urile?
Cum as putea indrepta totu?

12 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Bună!

Relațiile vin și pleacă, găsește și tu pe altcineva cu care să vorbești, chiar crezi că dacă un om, după caz băiat/fată stă după pyzda/puula celuilalt, aia e iubire?! Fundă te rog?happy

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Nu indrepta nimic....Ete na durere laughing Sa creada ce vrea laughing

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru JustMeDeea2019):

Crezi ca nu ma place sau ce?

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Nu te umili draga meawinking

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Nu e capat de tara...eu m-am "indragostit" la 18 ani pentru prima data si credeam ca el e alesul laughing Azi am 27 de ani si nici nu mai stiu cum il cheama laughing Ehe viata e plina de neprevazut dar tu ca fata nu iti pierde niciodata demnitateawinking

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru JustMeDeea2019):

Adica nu merita sa iii zic ca il plac?

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Ti se pare ca merita? laughing

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru JustMeDeea2019):

Nu stiu, da vreau sa imi iau asta de pe suflet si sa ii zic ce-o fi o fii

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Mda, prevad un esec dar nu-i nimic vei invata din el mai devreme sau mai tarziu laughing

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru JustMeDeea2019):

Adica?

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Pai pe bune fata draga ai putina demnitate....Lasa baiatul sa-ti demonstreze ceva nu tu ca nu o fi el marele print, sa stea suparat mult si bine daca asa vrea laughing