| Georgiana_Pintilie_2000 a întrebat:

Baiatul pe care îl plac cică nu mă place, dar când trec pe lângă el se uită la mine, pe un amic de al meu îl întreabă unde sunt și de ce nu vin la discotecă, iar acum, din cauza unei prietene mi-a dat Block, ce să mai cred?

Răspuns Apreciat de Editori
| MădălinaMaya055 a răspuns:

Nu cred ca te place, ori ii e prea frica sa iti zica, insa din pacate prima varianta ar fi valabila cel mai bine zis.Asta e pana la urma, nu poti sa il fortezi sa te iubeasca.De obicei baietii in perioada adolescentei nu prea doresc relatii de lunga durata(multi dintre ei, nu toti)pentru ca e perioada distractiei si nu te astepta sa nu faca chestii de acest gen.Ca baiat, el se uita la toate fetele, ca na, doar este baiat.Asa ca nu lua foarte in serios ceea ce fac.Sau poate sa fie un "du-te vino", dupa se reintoarce si intreaba de tine, unde esti, daca vii la discoteca.Baietii se indragostesc foarte repede spre deosebire de fete.

| Georgiana_Pintilie_2000 explică:

El nu vrea ceva serios, azi vede una mâine alta, doar că na

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu te place nu ai ce să faci.
Nu poți obliga să te iubească.