| SofiaAndreea a întrebat:

Baieti ajutor! Am un prieten pe care pur si simplu nu il inteleg. Deci, acum vorbim, acum are ceva, brusc nu imi raspunde la mesaje. El este cam timid un pic dar foarte vorbaret. Nu il inteleg. Azi dimineata i-am trimis un mesaj la scoala si n mi-a raspuns, dupa care i-am mai trimis unul in care i-am spus ce are de gand? Acum, l-am sunat dar mi-a spus ca nu poate vorbi! eu l-am sunat ca sa clarificam lucrurile ca nu-l mai inteleg, de ce face asta? Ce e in mintea voastra?

Răspuns Câştigător
| Moonset a răspuns:

Probabil a intervenit ceva nasol in viata lui si nu vrea sa impartaseasca lucrul asta (o perioada nasoala) sau poate a intervenit cineva in viata lui care brusc l-a schimbat.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta stie doar el de ce nu ti-a raspuns

| mentholinks a răspuns:

Cine știe ce are el în cap.