| Luissaa18 a întrebat:

Băieți, asta e o întrebare Pt voi. De ce toți vreți o fata cuminte, cu un trecut curat, iar atunci când o găsiți și ea ajunge sa va iubească, va bateți joc?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru că nu-s pregătiți în acel moment de ceva serios. băieții mulți ani, până pe la 24-25 caută să experimenteze, să aibă experiențe de genu, abia după se maturizează și caută „să se așeze"

| OldSoul a răspuns:

Toti vrem o fata cuminte, problema e ca fetele cuminti ii aleg fix pe aia de-si bat joc de ele.
Deci, cine e de vina ca faceti voi alegerea gresita?

| Nemessys a răspuns:

Ce întelegi tu prin fata cuminte cu trecut curat?

| Luissaa18 explică (pentru Nemessys):

O fata loiala, care nu-ți greseste cu nimic, care nu te minte și nu ascunde lucruri, O fata cu care nu îți e Rușine, cu care poți ieși si dacă ești cu ea de mâna și trec pe lângă voi 5 băieți, niciunul din ei sa nu fi avut-o, nu una cu care Se duce pana la magazin și se întâlnește cu 10 băieți și din 10, 5 au făcut sex cu ea, restul au avut treaba cu ea și etc.

| Nemessys a răspuns (pentru Luissaa18):

Ai exagerat prea mult la faza cu magazinul dar am înțeles ce vrei sa zici. Anyway, eu nu as considera genul asta de fata cuminte. As vrea una inteligenta, dacă e inteligenta hotărâtă și asumata atunci asta e baza și deja are restul calităților. Și da, vreau sa fie liniștita, dar nici Sfânta Maria.

Pe mine chiar nu ma interesează,, istoricul" femeilor ca doar nu sunt mașini sa verific câți proprietari a avut și câți km are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer vorbind cum te-ai simții ca băiat sau fată aflând doar în ziua nunții că el/ea s-a culcat cu o mare parte din cercul tău de prieteni,ai mai putea avea acea mândrie ca atunci când știi că tu ești singurul/singura din viața ei/lui? Cu siguranță nu,aici depinde de fiecare în parte de ce dorește, ce așteptări are, ce poate să ofere, eu unul cred că este posibil să întâlnești persoana potrivită, dar trebuie să ții cont că nu poți cere dacă la rândul tău nu poți să oferi.

| Baiatultrist1 a răspuns:

Pentru ca acei băieți cauta doar o aventura, îți fac o relație doar pentru ca au chef de o relație, eu sunt genul de băiat care vreau o fata care sa ma iubească atât nu ma interesează trecutul ei, trecutul e istorie, eu consider ca sunt o persoana de treaba amuzanta și grijulie, dar din păcate fetele își bat joc de minehappy