| ticaela a întrebat:

Baieti, cand va place o fata obisnuiti sa o priviti in ochi? Funda ♥

11 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Pai bineinteles laughing Eu cred ca asta e cea mai buna metoda sa dai de inteles ca iti place de o anumita persoana.

| daassh a răspuns:

Eu, personal nu.

Răspuns utilizator avertizat
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Da,LoL.

| Alextrick a răspuns:

Da,Normal..Ca,doar cand o placilaughingesti nebun dupa ea!

| byanka32 a răspuns:

Normal.ii faci complimente, ii spui ca are ochi frumosi, un zambet frumos,. complimentee

| Revolution a răspuns:

Eu personal da, sa vad daca si ea se uita la mine sau nu. Ochii spun totul!happy

| PusyKat a răspuns:

Daca o privesti mai mult de 3 secunde, tiai gasit iubirea big grin

| lexone a răspuns:

Cand imi place de o fata ma uit numai la ea laughing) si ma uit si la ochisori :X

| Eu_Fabian_1997 a răspuns:

Cand imi place o fata, o privesc in ochi. normal