| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa priviti cu usurinta pe oricine in ochi?

Răspuns Câştigător
| CaRamElLa05 a răspuns:

Nu poti privi cu usurinta pe cineva care am niste sentimente fata de ecea persoana si mai ales cind nu este reciproc acets sentiment, totodata nu as putea privi in ochii celor ce cindva mau tradat, pentru ca mas simti iar ca odinioara cind mau tradat. happyhappy

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...anumite persoane nu!
Pot sa privesc in ochi persoanele pe care le cunosc...
Dar la anumite persoane pe care nu le cunosc ...sau am gresit fata de ele, am o oarecare reticenta

| Corinnààà a răspuns:

Da! Chiar daca ma uit la o persoana cu ura sau scarba o fac fiindca sunt genul care le spun totul pe fata.