| A_9172 a întrebat:

Baieti, cat de mult conteaza pentru voi zambetul unei fete?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Enorm. Eu prima oara nu ma uit la sani, picioare sau fund. Caut acel zambet care sa imi lumineze calea pana la ea. Conteaza foarte mult. Pentru mine buzele sunt simbolul iubirii si zambetul drumul catre ea.

3 răspunsuri:
| fleurs a răspuns:

Sal!
ti-as raspunde printr-un motto:
Un zambet tine doar o clipa, dar amintirea lui te poate urmari o viata intreaga.
o seara placuta!

| Iulian02 a răspuns:

Pai conteaza cat de cat... un zambet poate face cat o mie de cuvinte

| Iulian02 a răspuns:

Conteaza intr-o oare care masura... un zambet poate face cat o mie de cuvinte