| SmartLie a întrebat:

Pentru baieti rolling on the floor.

Va plac mai mult fetele frumoase sau cele destepte (nu sa fie foarte urate).

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi aduc aminte ce imi spunea o femeie, intri pe tir dar daca nu renunti la meseria asta tirul va fi nevasta ta si uite ca acolo o sa raman pana la vreo 40 si ceva de ani.

| positivity a răspuns:

Frumoase şi deștepte.
2 în 1.

| RazvanRo22 a răspuns:

Cam grea intrebarea. Pai ce sa zic daca imi doresc o relatie stabila prefer sa aiba ceva creier sa nu imi fie rusine sa ies cu ea in public, daca vreau o aventura bineinteles ca acolo nu mai conteaza inteligenta ci doar frumusetea.

| Dariusuu a răspuns:

Esti frumoasa si ce daca?

Toate se mira de ce nu vrem ceva serios, dar pentru ele conteaza cum arata.

Imi place de mor cand reusesc sa dau peste o femeie frumoasa natural fara tone de machiaj, fara operatii, fara obiecte stridente pe ea si care are o inteligenta si un simt al umorului ascutite ca o lama de cutit. Imi vine sa ma ridic in picioare sa o iau de mana si sa o ridic ca la box. WE HAVE A WINNER.

Numai bine.

| tpuforyou a răspuns:

Se poate un mix intre cele doua!))

| SmartLie explică (pentru tpuforyou):

Mai sunt cazuri rare rolling on the floor

| tpuforyou a răspuns (pentru SmartLie):

Atunci e bine! )))))

| passyon22 a răspuns:

Important e sa te simti atras de acea persoana, sunt anumite persoane care prin intermediul psihicului, chiar daca acea persoana e urata ajunge sa-i determine pe cei din jurul ei sa o considere frumoasa. Daca tu crezi cu adevarat ca esti frumos, ajungi sa fii vazut frumos de catre cei din jur.Se creeaza ca o aura, o frumusete subtilahappyPrin urmare, gandirea si psihicul este cel mai important.

| silviuGL a răspuns:

Buna, in anumite cazuri cu cat e mai putin desteapta cu atat mai bine. Deci cele frumoasebatting eyelashes.

| DDCC a răspuns (pentru silviuGL):

Da, într-adevăr, la asta apelează în general băieții. Nu zic că toți, doar cei șireți cărora le place să se joace cu fetele, să le prostească, să le seducă.

| SmartLie explică (pentru silviuGL):

Ele sunt mai usor de prostit rolling on the floorrolling on the floor