| AliceHappyGirl a întrebat:

Baieti, ce apreciati cel mai mult la o fata? Cat de mult conteaza felul in care arata? Dar felul ei de a fi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. La prima vedere, obligat cum arata. Toti suntem cu gandul la sex.Cand vedem o fata care ne place, nu-i vedem caracterul. Dar, cu timpul vom descoperi acea persoana. Nu in totalitate, dar cat de cat. Deci: totul pentru dragoste, restul vine de la sine. Pa!

| Arcusor a răspuns:

Unde eu unu sunt baiat si cel mai mult si mai mult apreciez la o fata felul de a fi si de a se purta.Sa zicem ca conteaza si frumusetea intr-o oarecare masura dar nu prea.Eu pun acent pentru frumusete cam 40% restul 60 % sunt pentru atentia,dragostea, tandretea, bunatatea si dialogul pe care-l port cu persoana. Imagineazati cu nu toata lumea tine cont de treaba asta.Eu vor doar fete bune de maciuca restul nu le pasa.Dar cand o sa se insoare respectivii si vor vedea ca s-au legat cu o imbecila isi vor da seama ca au gresit.De la 17-19 ani o sa inceapa cred si baietii cel putin asa sper si eu ca vor pune accent pe gesturile si finetea unei fete si vor lasa la o parte panaramele.Nu dispera trebuie doar sa gasesti baiatul potrivit! Funda?

| chiury a răspuns:

Depinde de baiat uni baieti le plac fetele care sunt amuzante, care sunt naturale, si prietenose nu cu fite, si desigur ca conteaza si vestimentatia, aceasta nu trebuie sa fie iesita din comun, tu trebuie sa fi mereu curata, si eleganta, dar in acelasi timp sa te simti si tu bine

| AngoOra a răspuns:

Waw Adrian, esti super frate
cat mi-as dori sa existe mai multi baieti asa cum esti tu, sa cunosc si eu cativa.
respect manwinking

| Rolly a răspuns:

Eu apreciez la o fata inteligenta ei si spiritul de a muncii... happy despre felul ei cum arata nu prea conteaza asa mult... si mai e o chestielaughing daca nu stie sa gateasca, sa isi caute alturolling on the floor

| Tofeni a răspuns:

Cam 60-70% cum arata si respul celalalte