| CaffeBoy a întrebat:

Baieti, daca o fata care va intereseaza v-ar spune "sa ne cunoastem mai bine, spune-mi despre tine!" ce ati face sau ce ati spune?

Fetelor, daca un baiat care... (ca si mai sus)?

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

E simplu.,, mergi pe sipca'', cum s-ar zice. Spune-i despre tine, comunica cu ea, n-ai nimic de pierdut. Bineinteles, daca-ti si place fata, ca n-are rost sa o dai in romantisme cu ea fara macar sa ti la ea. Si alta chestie, daca va cunoasteti, faceti-o face 2 face, nu pe internet. succes!

| NoSmile a răspuns:

''Intreaba-ma!''
Sau ''te las pe tine sa ma cunosti''!

| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Poti incepe simplu. Ii spui fetei respective cateva lucruri despre tine iar restul,o lasi tu sa te intrebe sau sa te cunoasca pe parcurs, acum depinde de fire, daca esti mai deschis o sa te cunoasca repede daca in schimb esti mai inchis o sa-i ia ceva timp asa ca trebuie sa ii spui tu! Pe mine daca m-ar intreba un baiat as incepe sa povestesc sa vorbesc sa, sa, sa...
Succes in a va cunoaste mai bine