| pufulet2014 a întrebat:

Baieti, daca sunteti sarutati dupa ce va loviti jos, va trece durerea? a patit o si prietenul meu.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu daca trece dar oricum ne este mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De trecut ne trece, dar trebuie sa fim pupati fix in locul in care ne-am lovit.

| Lothar a răspuns:

Si-a batut joc de tine.

| NicolasG a răspuns:

OOOOOOOOOOOO
AUUUUUUUUUUU
E probabil autosugestie(precum pastila cu efect placebo), dar tratamentul trebuie repetat cu mullllllllta insistenta.
Poti sa-i faci si o cura de tratament preventiv, doze de 4 sau 5 min, se repeta cel putin o data pe ora.BAFTA