| JustKiddingBitch a întrebat:

Baieti,de la 1% la 100%, cat de important este ca partenera voastra sa fie epilata?

4 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Hei,sunt fata, dar zic si eu o parere, in fond, nu conteaza cine raspunde, si cum raspune kiss Eu cred ca 80%. Nu spun ca asta este principalul criteriu dupa care sa iti alegi partenera,doar ca nu cred in,,Idealul meu in viata,e femeia cu mustata",cred ca este de bun simt ca femeile sa se epileze,macar pe picioare sau daca este cazul sa-si ia parul din alte zone vizibile(barbie,mustata,etc), si nu doar pentru un baiat, ci pentru respectul de sine, doar nu o sa ajung sa-mi spuna cei din jur,, Yeti"o.O
Sa ai o zi buna!:*

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu sunt baiat insa iti voi raspunde la intrebarehappy. Parerea mea este ca o fata trebuie sa aiba intotdeauna grija de aspectul ei, sa fie prezentabila, iar daca sta neepilata demonstreaza ca nu are bun gust si ca e neingrijita, ca nu are grija de imaginea ei.Deci,este foarte important ca o fata sa se epileze.Pa-pahappy

| Anonimuuuussssss a răspuns:

70%.Funda?

| asclepius a răspuns:

5% pentru ca daca e a mea nu conteaza cat par are ci ce suflet are straight face ca doar daca nu o fi epilata se transforma in urata si proasta?oh go on aproape ca nu conteaza daca e epilata totul tine de ea daca ii place sau nu sa se epileze