| mariarotaru2 a întrebat:

Baieti prefera fetele care fumeaza si care ies toata nopte la bar club sau acele fete care nu fumeaza nu beau si ies foarte rar la un club

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti asta sunt toti indentici? eu personal nu prefer vagaboandele care fumeaza,beau,petrec noptiile la club,alti baieti le plac genul asta de fete le numesc badgril,asa cum pe voi va trage badboys asa si pe noi uni ne atrage badbgril,de ce? au simtul umorului, nu trebuie sa le minti sa faci sex cu ele ca ele vor sex inaintea ta, se imbraca sexy,sunt hotarate,perverse,nu trebi sa le tragi de limba,nu incearca sa te scimbe,nu te critica, au un limbaj de te sperie, sunt sincere unele mai ca astea cuminti, te invata multe, pe unde mergi cu ele e o aventura, eu personal cred ca mata cuminte zgarie rau, astea timide sunt tarfe mari ipocrite majoritatea, alea rele macar sti ca sunt cubve ca si ele recunosc cu asta dar astea se dau sfante, nu toate, toti

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Depinde foarte mult de la baiat la baiat...

Eu as prefera o fata ca mine intrucat mai mult ca sigur nu ne-am intelege daca ar fi altfel.

Eu nu am pus in viata mea gura pe tigari si nici nu am de gand. Probabil ca as incerca s-o fac sa renunte la acest obicei daca ar fuma intrucat pana la urma ce rezolvi cu asta?

Pierzi bani...
Iti distrugi corpul. Pierzi ani din viata pe care i-ai putea petrece alaturi de nepotei.
Nu sunt zgarcit si nici nu sunt tampit dar nu as putea concepe asa ceva, ca prietena mea sa fumeze. Pana la urma daca te casatoresti cu ea atunci vrei s-o ai langa tine cat mai mult, nu? Pai si daca fumeaza atunci pe la batranete ce o sa mai faca? O sa moara si o sa ramai un mos singur cu niste pisici amarate! *Ps: Mie nici macar nu imi plac animalele.*

Eu as prefera o fata ca mine intrucat sunt constient de faptul ca perioada 20-40 o sa treaca asa ca nu vreau sa raman la batranete cu o nebuna care cine stie cum sa se comporte *cu fite si prostii de genul*

Deci fiecare cu parerea lui. Eu am spus-o pe a mea.

Sarbatori fericite!

| Deaad a răspuns:

Logic ca e vorba de preferinte.
Mie mi se rupe daca fumeaza sau nu.
Dar nu ma incurc cu panarame.
Daca intalnesc o panarama care are numai club in cap, moda, bani si masini, o trimit la origini si imi vad de viata mai departe.

Răspuns utilizator avertizat
| Ađrian90 a răspuns:

Păi... Depinde de preferinţe. Eu prefer al 2-lea tip, dar depinde de preferinţe. Băieţii vor mai mult sex decât relaţii serioase, deci primul tip este mai întâlnit laughing

| ghettomami a răspuns:

Eu spun ca depinde de baiat.