| PufyRea a întrebat:

Baieti prefera fetele grase, slabe, dezvoltate sau ce?

6 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Eu prefer fetele sanatoase ca aspect. Fiecare cu preferintele lui, nu ai putea spune ca toti baietii prefera un anumit tip.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Suple nici grase nici slabe, potrivit:d

| Decebal a răspuns:

Cu forme... happydezvoltate

| NotToday a răspuns:

Normale, care sa te faca fericit, sa tina la tine, sa fie loiale... Formele is optionale.

| F1rstBlooD a răspuns:

Eu prefer fetele care au ceva la cutiuta adica sa nu fie manipulate de orcine
si sa aiba si niste forme totusi

| RamoKitty a răspuns:

Buna! O mica parte prefera inteligenta si naturaletea: fete care nu mor daca nu sunt bagate in seama,fete linistite,sincere si dragute.O mare parte din baieti prefera fetele slabe, cu forme, atragatoare,,, sexy", perverse etc...