| hgfdsa a întrebat:

Baieti, va plac mai mult fetele care se imbraca feminin(fuste, rochii, balerini) sau cele care au un stil mai lejer(jeansi, tenisi etc.)? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Corsarul a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca fetele sunt mai frumoase cu cat sunt mai feminine, atunci ar trebui sa se imbrace ''feminin''. Nu-mi displace nici imbracamintea asa zisa mai lejera, dar am o intrebare: O pereche de jeansi sunt mai lejeri decat o fusta? De ce? Eu cred ca fusta este mai lejera, dar trebuie sa ai grija mai mult de pozitiile in care stai. Nu conteaza cum te imbraci, atata timp cat te simti tu bine in (pielea ta) acele haine. Dar nu uita sa fii feminina.

1 răspuns:
| Yamatooo a răspuns:

Stil mai lejer.