| anonim_4396 a întrebat:

Baieti de 14- 16 ani voa va plac fete cu tocuri si fuste-rochii mai mult decit fetele cu pantaloni - sorti si tenisi chai daca mai ies si eu citeadata in rochie
si va plac mai mult cele tacute dragute gingase sau cele amuzante indreznete si etc.?

Răspuns Câştigător
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Salut eu am 15 ani si imi place fetele care se imbraca normal (tenesi-pantaloni ecc.) pentru sa sunt naturale adica arata asa cum sunt ele;-)
si imi place fetele amuzante indraznete si cu simtul umoruliu;-)

fetele care port numa fustite haine nulate ecc... nu sunt ciea ce sunt ele si pana la urma nu o sa combine "serios" cu ele numa pentro o noapte sau pana cand sa se duca