| Lyndsey a întrebat:

Baieti... va plac mai mult fetele slabe sau mai plinute? Nu vreau raspunsuri ca va plac cele potrivite.Multumesc.Funda.kiss

13 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Cele slabe sunt mai carismatice dupa parerea mea. Nu spun ca cele mai plinute nu, si ele sunt frumoase, insa le prefer pe cele slabe happy

| luniii a răspuns:

Un baiat care te merita si caruia care chiar ii place de tine nu se mai uita daca esti "buna" sau nu, daca esti slaba sau nu, daca esti "alba ca zapada" etc.

| Lyndsey explică (pentru luniii):

Eu ma refeream la faptul ca vreau sa stiu care sunt fetele cele mai "apreciate", adica cum le place baietilor. Vreau parerile voastre.

| luniii a răspuns (pentru Lyndsey):

Pai nu prea poti alfa pentru ca baietii sunt foarte diferiti. Uite de exp sa zicem ca toti baietii care iti raspund la aceasta intrebare o sa scrie ca lor le plac fetele slabe dar daca u intalnesti un baiat caruia ii place ca prietena lui sa fie mai plinuta si vrei sa stai cu el, atunci ce faci?

| Lyndsey explică (pentru luniii):

Ma ingras?laughing

| luniii a răspuns (pentru Lyndsey):

E mai greu sa te ingrasi sanatos crede`ma si eu vreau si incerc de 1 an de zile sa ma ingras da nu pot! Iar daca o sa te ingrasi fortat gen cipsuri, fast-food, dulciuri etc o sa te faci cat o balena eventual si dupa o sa te obijnuesti cu aceste alimente si o sa vrei sa le consumi din ce in se mai mult, ingrasandu`te excesiv.

| Lyndsey explică (pentru luniii):

Ce varsta ai si cate kilograme? Scuze ca intreb.Eu am 14 ani si 45 de kilograme si... as vrea si eu sa ma ingras.

| luniii a răspuns (pentru Lyndsey):

E bine de tine eu am 16 ani si am 40 kgwinking (bine asta si pentru ca eu am avut probleme de crestere si am inaltime 1, 55).

| Lyndsey explică (pentru luniii):

Aha,mersi.succes la ingrasat!hee hee

| luniii a răspuns (pentru Lyndsey):

laughingCu placere

| nik14 a răspuns:

Mie imi plac cele slabe, insa conteaza mult si atitudinea ei.

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Mie imi plac fetele care imi plac, ce legatura are daca sunt slabe sau plinute?

| Lyndsey explică (pentru KokoFredyRadulescu):

Are,pentru ca vreau sa stiu.