| oOoLadyMoOo a întrebat:

Baieti, voi cum va comportati cu o fata pe care o placeti dar cu care nu vreti sa fiti datorita " reputatiei" ei? Adica nu reputatie proasta, ci faptul ca e o fata mai retrasa, mai timida, fara prea multi prieteni, si care nu e chiar perfecta. ( in special daca baiatul e unu' de gasca, cu multi prieteni, pe care multe fete il plac ). Are o fata ca aceea sanse la un baiat ca acela?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

"Baieti, voi cum va comportati cu o fata pe care o placeti dar cu care nu vreti sa fiti datorita " reputatiei" ei?"
Deci stai sa inteleg.Imi place de ea... dar nu imi place reputatia ei.Nu are cum sa se intample asta. Daca imi place de ea, imi place si de reputatia ei."fata mai retrasa" nu vad de ce ar fi asta o problema."mai timida" nici aici nu vad o problema."fara prea multi prieteni" se pare ca voi fi singurul ei prieten."si care nu e chiar perfecta" partea asta nu am inteles-o, ar trebui sa fie perfecta?

daca baiatul e unul de gasca, cu multi prieteni, pe care multe fete il plac...si nu vrea sa fie cu fata aceasta din cauza reputatiei ei, cu toate ca ii place, iti garantez eu. E praf. Fata in cauza, nu vrea sa fie cu acest baiat pentru ca acest baiat e cum am scris mai sus, praf.

uite-te si tu dupa baieti normali...nu dupa toti firfizonii.

Daca nu e firfizon, si nu e praf, atunci fata aceea are sanse la un baiat ca acela!