| Anonima2023 a întrebat:

Baieti,vouă vă plac fetele înalte cele care au in jur de 1.81?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru fetele inalte exista baieti foarte inalti!
Mergi la salile de sport din orasul tau si veci echipele de baschet, volei sau rubgy, kayak, ca au baieti foarte inalti acolo.
Vorbesc din propria-mi experinta, ca si eu sunt inalta si mi-am gasit un sot foarte inalt, de peste 1.90m

| sierra1 a răspuns:

Dacă-s urâte și inalte, nu plac nimănui!

| Hyperion7 a răspuns:

Bro,poate fi și înaltă și scunda, contează să vă înțelegeți și să puteți forma un cuplu!
Ori că e mare, ori că e mica, tot fata e happy
Și deși băiatul in mod normal e mai mare, exista și multe cazuri în care fata e mare și nimeni nu are o problema cu asta.
Numai bine!

| Profesore a răspuns:

In special daca poarta tocuri, eu am 2m big grin Deci nu cred ca ar trebui sa ti faci grijiwinking

| Ratoiu420 a răspuns:

Majoritatea baietilor le plac fetle care ii plac inapoi, atata timp cat exista o conexiune intre voi asta conteaza