| Fuckin-Battlefield a întrebat:

Baietii.ati sta cu o fata care e ok sa zicem din toate punctele de vedere, numai ca mama ei nu aude (in totalitate")? Multumesc anticipat celora care raspund serioshappy

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Ei...Nici eu nu aud, din cauza unei boli...
Totusi prietenii ma plac asa cum sunt, pentru ca asa cum a zis si Oliana, nu este ceva rusinoswinking Poate ca mama ei e o femeie super ok, super de treaba. Crezi ca toti baieti ar trebui sa fuga de o fata care are mama surda, sau e ea insusi surda? Normal ca nuwinking

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu conteaza acest aspect. E ceva nesemnificativ. Pentru mine ar conta fata. Daca ea este exact ce caut eu nu conteaza obstacolele.

| Flav a răspuns:

Tu esti cu ea sau cu mama ei?

Abh
| Abh a răspuns:

De ce nu aude? Daca e ceva genetic... as sta putin pe ganduri.

| bluesky a răspuns:

Iubirea adevarat trece peste orice! Normal ca as sta cu ea, daca as fi baiat!big grin

| Aly07 a răspuns:

Dece sa nu stau pentru. ca o relatie se bazeaza pe sentimentele a doua persoane, iubirea nu poate fi oprita happy

| Fuckin-Battlefield explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, vroiam sa vad daca cineva mai gandeste ''normal ''si matur, pana la urma!, Sunt fata apropo.anyway multumesc din nouhappybig grin!

| CatalinMG a răspuns:

Din punctul de vedere al unor baieti, e chiar indicat sa nu auda mama-soacra bine happy. Acuma fara glume, eu zic ca nu prea are legatura cum este familia persoanei iubite, pana la urma cu ea stai nu cu mama ei. happy

| tarziu a răspuns:

Daca tii la ea (si ea la tine) nu conteaza nimic, cu atat mai putin mama ei. pe mine nu m'ar interesa nici daca fata ar fi in acea situatie, sentimentele adevarate trec peste orice!

| bittersweet a răspuns:

Ok, nu sunt baiat, dar trecem peste.
de ce sa nu stai cu ea? daca spui ca e ok din toate punctele de vedete, faptul ca mama ei are niste probleme nu ar trebuie sa te impiedice. mai ales ca tu o sa fi iubitul fetei, nu al mamei.
asa si eu, daca stau cu un baiat, si mama lui are probleme, indiferent de ce natura, nu imi creeaza mie probleme in relatia cu fiul ei.
personal, cred ca nu ar trebui sa te afecteze acest lucru.

| mary9524 a răspuns:

Dar tu stai cu ea sau cu mama ei? ce legatura are asta... daca tu o iubesti pe fata aia ar trebui chiar sa-i multumesti mamei ei. datorita ei e asa.nu poti caracteriza oamenii dupa niste handicapuri sa-i zic... oricarui om i se poate intampla sa nu auda.parerea mea: fi cu fata aia si nu te gandi la altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Daca o iubesti, nu te uiti ca mama nu aude. Ce legatura are asta cu sentimentele tale? Sau sa nu auzi bine este ceva rusinos? Este ca ciuma sau este molipsitor? Poate mama ei este o femeie nemaipomenita! Nu cred ca ai intrebat serios. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu inteleg cu ce sa influentzeze relatzia faptul ca mama ei nu aude in totalitate ...si pana la urma nu vad ce este asa de mare problema exista aparate cate to pot ajuta sa auzi mai bine.
mi se pare stupid sa nu stai cu o fata doar din simplu fapt ca mama ei nu aude bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu cu mama te saruti?raised eyebrows
tu mamei ii vorbesti?
RAspund serios.
Orice ar sta. numa un imbecil nu. Fata nu are probleme! nu are de ce sa fie marginalizata daca mama ei are un defectraised eyebrows.
Am o vara surdo-muta(din cauza medicilor angry )si vara asta mai are o sora.
Prietenul surorei nu ar trebui sa stea pentru ca e sorsa surdo-muta?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei...Nici eu nu aud, din cauza unei boli...
Totusi prietenii ma plac asa cum sunt, pentru ca asa cum a zis si Oliana, nu este ceva rusinoswinking Poate ca mama ei e o femeie super ok, super de treaba. Crezi ca toti baieti ar trebui sa fuga de o fata care are mama surda, sau e ea insusi surda? Normal ca nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer as sta si cu o fata surdo-muta daca arata bine si e,, ok din toate punctele de vedere'' happy