| Victoria_8725 a întrebat:

Baietii.big grin
Cum va plac fetele slabe sau cu putina putina putina putina burtica si cu coapse?

Răspuns Câştigător
| Sinitar a răspuns:

Daca nu esti foarte slaba incat sa iti simta toate oasele cand te ia in bratele si ai putina burtica este foarte bine putine merge perfect. Niciodata o fata care are putina burtica nu va arata mai bine decat una care daca poarte ceva mai decoltat sa i se vada oasele sternuluiphbbbbt(bleah) asa ca merge cu putina burtica si coapse. Bafatawinking.

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mai plăcut pentru ochi este să vezi o fată cu câte ceva pe ea laughing (și să nu îi simți toate oasele când o iei în brațe) Dar, chiar sunt detalii neimportante dacă ajung să iubesc fata.

Baftă

| heartslow a răspuns:

Sa nu fie chiar schiloade,dar nu conteaza atat de mult fizicu atata timp cat iti place cum gandeste cel de langa tine :asta in teorielaughing,in practica rolling on the floor) total invers.
Aku serios,in general baietilor le place ca fata de langa ei sa aiba putin din toate :sa fie desteapta,sa fie frumoasa,focoasalaughing, atragatoare, sa aiba gusturi la haine etc.
Bye :* funda?

| Aℓex a răspuns:

Heii`! Urasc fetele slabe si nu imi plac deloc.Dar nici cele foarte *grase nu imi plac sa fie potrivitewinking Funda?

| Kylexy a răspuns:

Nu conteaza pentru mine doar sa stie sa iubeasca sa nu insele.

| TheSearcher a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui. unii mai pretentiosi altii mai putin. =p.sa arate bine ^^... treaba lor cum se mentin in forma XD.sa fie draguta si sa lase fitele deoparte =)

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Buna,acum depinde si de fata dar si de baiat.mie unele fete imi plac si daca au putina burtica si coapse, pe unele le face in ochii mei mai interesante, mai atractive sa zic asa sau mai exotice cum imi place mie sa zic.nu pot sa zic ca imi plac fetele slabe,nu, tu cred ca te-ai referit sa nu aiba burtica, da unele imi plac asa cum sunt ele pentru ca au forme atractive fara a avea burtica.acum ti-am zis depinde de fata dar si baiat. sper ca te-am ajutat, papa.