| fyndtnydt7u a întrebat:

Băieții timizi sunt în afara preferințelor fetelor?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

In general da

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,Băieții urati, mici de inaltime sunt în afara preferințelor fetelor, un tip timid dar frumos va gasi una asa timida ca el dar un tip care nu emite atractie fizica poate fi vorbaret daca fata nu e atrasa fizic de el degeaba, fizicul este cartea cea mai buna de vizita

| SilentRain a răspuns:

In mare parte cam, da.

| Donsavas a răspuns:

Nu. Timiditatea nu e tot una cu anxietatea netratata! Timiditatea nu e o boala care sa ti dea de cap. Sunt fete virgine sau experimentate care își doresc in preajma lor asa băieții. Sunt si fete care nu. Nu e o regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieții timizi sunt în afara preferințelor oricui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Ara997 a răspuns:

Sunt si exceptii. pana la urma fiecare cu locul lui, in lumea asta

| CdeMetal a răspuns:

Da, dar sunt si ceva fete timide care vor pe cineva timid, ca si ele.