| fancybeach a întrebat:

Baietilor, acum am nevoie de parerea voastra. Imi place la nebunie de un baiat si din greseala l-am sunat si i-a spus unei prietene de-ale mele sa il maisun( ca nu are minute) si mi-a spus de asemenea ca ma iubeste... Ei bine la asta vreau sa ma refer. Vorbea serios sau spunea la misto? Pentru ca eu ziua urmatoare l-am sunat si ne-am intalnit afara cu mai multi dar de atunci el nu m-a mai bagat in seama.

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Pfff...aceiasi situatie am avut si eu oarecum.laughing, cred ca te-a luat la misto, adica zice ca te iubeste asa...si dupa o ''intalnire'' nici nu te mai baga in seama. urasc tipii astia care cred ca pot fraierii orice fata. imi dau seama ce nasol e sa te respinga persoana pe care tu o placi, dar mergi mai departe

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ori a glumit, ori i-a fost rusine sa se apropie de tine pentru ca erau mai multi cu voi.

| RAY a răspuns:

Voi usor va iubiti? sincer aia nu-i iubire

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca nici nu i-a placut ceea ce a vazut: nu a fost pe masura gusturilor lui.

| fancybeach explică (pentru neutrino):

Vai da ce dragut esti tu, perfectule! Ma cunoaste destul de bine, nu e vorba de aspect aici.

| neutrino a răspuns (pentru fancybeach):

Aici nu este vorba de perfectiune mea, ci de esecul tau. Cu totii am trecut prin asemenea momente neplacute, important este sa acceptam ca nu putem avea mereu persoanele care ne plac noua. O seara buna iti doresc!