| anonim_4396 a întrebat:

Ce nu ii place unui baiat la o fata? Vreau pareri ale baietilor, multumesc.

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

1. sa nu fie pitioanca.
2. sa stie ce vrea de la viata nu sa vine cu aluzii si aberatii in timpul unei conversatie.
3. sa stie sa aprecieze ceva la un baiat (majoritatea doar lovele au in freza)
Sunt destule dar unele din ele apreciez eu la o FATA.
O Vara frumoasa si sa fii iubita.
pa-pa

5 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| Ecea a răspuns:

Sa nu rada mult,sa nu vorbeasca mult,sa nu minta, sa nu imi povesteasca toata ziua ce a facut ea, si chestii de-astea plictisitoare de-ale fetelor.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Daca nu e pitipoanca e diva daca nu e asta e emoista daca nici asta e funky-sta =]

| PuMa2011 a răspuns:

Comportamentul sau orgoliul

| Andreea_3517 a răspuns:

Iti spun din experienta cu baieti...de obicei nu le place sa le povesteti toata istoria daca ai patit ceva.nu le place sa ii suni in continuu sau mesaje sa ii reprosezi ca nu-ti zice destul te iubesc sau ceva de genu sa nu ii bati multe apropouri despre ceva fata care sta in preaja lui... sper ca te-am ajutat.