| Leriunda a întrebat:

Baietzilor TPU:Voi ce fete preferati? Pitipoance sau fete linistite. De ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna pentru ca toate inseala. La un salut si adio nu strica doar ala nu e contact sexual.

| Miina a răspuns:

@Misogin, nu ai de unde sa stii ca toate inseala.
Poate n-ai gasit tu fata potrivita, dar nu poti sa dai cu presupusu' ca toate-s la fel ca respectiva care te-a inselat pe tinehappy.

| RockNGreen a răspuns:

Fete linistite, de gasca, rockerite:X

| Aly_9916 a răspuns:

Eu prefer fetele mia linistite ele stiu sa asculte cele pitipoance daca nu ai bani nici nu se uita la tine

| Basel a răspuns:

Eu prefer o fata normala draguta de treaba vorbareata
nici decum o pitipoanca
pentru ca lume va zic ca umblu cu o tarfa pe strada... si pitzipoancele sunt fff fitoase
deci de 1000000000000000000000000000000000000000000000 de ori mai bine o fata normala