| Theodoraaa a întrebat:

Pitipoance sau tocilare? Baietii! Ce preferati?big grinD

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

As alege cu siguranta tocilara. Am 14 ani, da nu-mi plac de nici un fel femeile usoare, care le dai gata cu "ce frumoasa esti". Daca ar fi sa aleg, as alege tocilara 100%, si pe picipoanca as da-o la altii...

23 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ceea ce voi numiți "tocilară" pentru mine e genul de fată ideal. Mulți se gândesc la o așa-zisă tocilară, la o fată cu aparat dentar, coșuri cât cuprinde, ochelari cu lentilele cât fundurile de borcan de groase etc. Nu e așa. Fetele cu capul pe umeri și silitoare sunt cele mai drăguțe și cele mai naturale.

Baftă

| Dumnezău a răspuns:

Jelli si Anutza,gata cu cearta! N-are rost sa va certati in mediul internetic,macar de-ati fi facut-o in realitate asa mai era ceva,niste distractie. smug

Si, referitor la intrebare, niciuna.Primele sunt noua definitie a curvei, iar celelalte sunt monotone, enervante si ciudate.

| Kylexy a răspuns:

Intre!

| ArcAnna a răspuns:

Tu fiind pitipoanca ai pus aceasta intrebare,eu fiind o persoana normala iti voi spune nici nici. poti fi o persoana destepta, atentie nu tocilara, in acelasi timp sa fii si "cool".de acord? daca nu spune'mi de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ești o pițipoancă fiindcă nu știi sensul cuvântului "tocilar". Asta e părerea mea și sunt fată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Anutza, te trezesti tu, pitipoanca anonima sa faci observatii tampite, a? Ma, tu stii macar ce activitate am eu aici comparativ cu a ta? Am cont din februarie iar tu abia depasesti o saptamana si nici nu ai ajutat lumea cu nimic.

Refritor la intrebare, urgent te rog sa imi dai definitia cuvantului "tocilar".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bla bla, ce e aia tocilară?

Ok, te dai bătută: o tipă care învață totul ca pe o poezie, fără a pricepe ce învață sau a înțelege.
Nu, eu nu sunt. Dar m-a deranjat că jignești aiurea și mergi pe concepții ale turmei, deci clar ești piți.
M-ai observat când? După ce că ai numele scris în limbaj de mess...ai și cont din 24 iunie. Și nici eu nu stau non-stop, dar în ultimul timp am avut o activitate mai mare fiind vacanță. Și nu știu dacă m-ai controlat tu dar am și viață socială și ce bazaconii ai îndrugat.
"atat de superioara" - superior nu are grad de comparație, mai treci și tu pe la orele de românăăăă!

Ah sau tu ești tot ArcAnna de pe al enșpelea cont? După nume. Că altfel am discuta altfel. Dar mă îndoiesc. Știi, măcar eu știu ceva gramatică, nu pun întrebări tâmpite : " http://www.tpu.ro/adolescenti/cine-vrea-funda_12/ " și încerc să dau un sfat folositor unde mă pricep și e necesar, dar să fiu ironică la întrebările stupide sau în diverse situații.

Ah da și, o persoană care are și hateri (mda, am și prieteni cu care discut în privat, sper că nu ai nimic cu ei), crede-mă că este respectată. Observ că te freacă grija de mine de mă știi de mult. Ori ești invidioasă :D?

Hai zbye. Și să dea naiba să îmi răspunzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau, cu câți stupizi m-am făcut...
Totuși, cu ce am greșit? Că m-am luat de o chiulangioaică? Pupîncuriștii naibii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@иeмaиנa, nu m-aș fi certat dar din moment ce se iau toate fufele de mine, nu rezist. Pun la plural fiindcă mă refer și la aceia care m-au stupizat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@иeмaиנa, nu m-aș fi certat dar din moment ce se iau toate fufele de mine, nu rezist. Pun la plural fiindcă mă refer și la aceia care m-au stupizat...pe nedrept, fiindcă și eu am vrut să zic fix ce a zis 7h30, or, nu am dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, nu am ce-ți răspunde. N-am argumente în fața prostiei tale. Ești incurabilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, pentru toți ăia care ziceți că am fost stupidă: m-am luat de această fată fiindcă după exprimare, credeam că înțelege prin "tocilară" o fată silitoare, deșteaptă, care nu chiulește, nu fumează, nu înjură și are un aspect mai urât. Clar acum?
Or, tocilară este cu totul altceva, adică ce a zis 7h30, mi-e lene să mai dau definiția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci ma! Ma cunosti in realitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Anutza,
Ca sa nu zici ca sunt fata rea iti raspund.

Ai dreptate, poate am exagerat ca trebuia sa fiu mai explicita. Dar tu te-ai exprimat de parca erai o chiulangioaica din aia care pune pitipoancele pe aceeasi linie cu tocilarele si care nu stie sensul cuvantului tocilar (nu ma pune sa ti-l explic iar, am facut-o luna trecuta), care ia note mici, care are tupeu in fata profesorilor, care baga orice in ea pentru popularitate etc.
Poate nu esti asa.

Sa ma scuzi daca te acuz degeaba, dar aceasta impresie mi-ai lasat atunci.

"sau nu te-ai mai certat cu nimeni virtual si iti era dor caci in viata reala esti o nimeni?
hai mars! tu aia retrasa, timida si introvertita numa pe net esti si tu cineva "

Ba ma cam cert cu toti, din pacate in ultimul timp si cam toata lumea stie de circul in care sunt implicata. Si nu imi place. Cui ii plac certurile? Sa fim seriosi, nu au niciun viitor.

Si in realitate, iti repet: ma cunosti sa stii daca am realizat sau nu ceva? Am avut niste probleme dpdv social dar asta nu inseamna ca folosesc TPU pentru a ma afirma. Cine esti? Ne cunoastem?

| Theodoraaa explică:

@Jelli : tu te crezi cam interesanta pe site-ul asta nu crezi? rolling on the floor

| Theodoraaa explică:

Jelli: Haha "activitate".am vazut ce "activitate" ai tu pe site.te-am obs de mult si nu pot spne decat ca mie sila de raspunsurile tale, esti enervanta si nu stii decat sa te dai in spectacol.
Ce daca am contul de o saptamana? eu nu sunt obsedata ca tine sa stau numa in fata calculatorului pe TPU stii? eu am viata sociala
Nu sufar din lipsa de atentie ca tine si ma dau mare pe un site de rahat pentru ca in viata reala sunt varza si nu sunt bagata in seama ca tine.Nu sunt pitzipoanca.era pur si simplu o intrebare
sau esti tocilara si de aia te simti discriminata?
E clar ca ai probleme.Nu te mai crede atat de superioara ca nu prea esti.

| Theodoraaa explică:

Uite ca-ti raspund! Nu ma dau batuta ca nu am de ce.
Deci nu esti tocilara esti si tocilara si pitipoanca.Acum am inteles de unde ai atatea fite de copil facut pentru alocatie.
Mars tu deaici.cin te crezi sa comentezi si sa faci atata pe inteligenta? NU vezi ca esti proasta?
Si dupa ca esti proasta mai si semnalizezi.
Ca stii tu ca am eu cont din 24 iunie.Da de unde sti ca nu am mai multe conturi?
Nam niciun cont ArcArena sau cum ii zici tu.Si ce te doare pe tine ce intrebari pun? Nu e tampita. daca tie nu-ti place bagati unghia in gat.
Nu sunt invidioasa pe o scorpie ca tine.Ma dispera pur si simplu felul in care vorbesti.Imi pari a naibii de penibila.
Si nu ma freaca grija de tine.Tu ai inceputwinking eu continui

| Theodoraaa explică:

Vad ca nu mi-ai raspuns.Gata? Te-ai dat batuta?
Fiecare da cati stupizi vrea tongue daca loc li sau parut stupide raspunsurile tale de ce te oftici? Asta inseamna ca sunt fufe? tu inca nu te-ai uitat la tine?
rolling on the floor Primul tau raspuns nu seamana deloc cu cea vrut sa spuna 7h30.Esti VARZAAAAA! tongue

| Theodoraaa explică:

Pai si ceam spus rau de te iei de mine? sau nu te-ai mai certat cu nimeni virtual si iti era dor caci in viata reala esti o nimeni?
hai mars! tu aia retrasa, timida si introvertita chatterbox numa pe net esti si tu cineva

| Theodoraaa explică:

Jelli neagro atata poti spune? Ca nu te cunosc cand nu trebuie sa te cunosc ca sa-mi dau seama ca esti varza!?
N-ai raspuns la intrebari:
"ceam spus rau de te iei de mine? sau nu te-ai mai certat cu nimeni virtual si iti era dor caci in viata reala esti o nimeni?" sau nai un motiv pentru care te-ai luat de mine?

| viviene2010 a răspuns:

Dupa parerea mea ei chiar daca sunt fata ei prefera o fire care sa oscileze intre aceste personalitati sa fie si desteapta dar si seducatoare

| piTikaaa_8536 a răspuns:

Sincer.E doar un sfat.love struck...Nici una nici alta laughing.O copilalove struck...Care te asculta. Te face sa zambesti. Stie de glume. Sa te iubeasca. sa nu te insele cu fiecare vagabond. Dar cel mai importat sa fie mereu langa tine. Ok in afara de faptul frumoasa si sexy`. Cam asta le place baietilor. Dupa parerea mea big grin:X