| eiblab a întrebat:

Bruh azi a țipat o colega la mine ca nu ma mai suporta si ca sa ma mut etc doar pentru ca râdeam cu prietena mea si acum ma simt extrem de prost pentru că mereu are ceva cu mine, chiar dacă nu o bag in seama tot se gaseste ea sa se ia de mine.Ma simt extrem de supărat sad

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te sa-i ceri iertarea si pe viitor invata sa te comprti cu bun simt fata de colegi.

| eiblab explică (pentru Violleta2022):

Păi nu i-am facut nimic

| Violleta2022 a răspuns (pentru eiblab):

Atunci de ce te simti prost?

| Oviatafrumoasa a răspuns (pentru Violleta2022):

Se simte prost ca a țipat la el. Dacă colega aceea are pitici pe cap nu e vina lui și nu are de ce sa își ceara "iertare".

| Violleta2022 a răspuns (pentru Oviatafrumoasa):

Copii nu spun tot, dar cu siguranta a spus ceva care regreta acum, ca altfel nu venea el aici sa ne spuna ca se simte prost dintr-un nimic.
Deci, el stie cel mai bine ce a facut rau sau urat si daca se simte prost poate sa-si ceara si scuze.

| eiblab explică (pentru Violleta2022):

Doar imi vedeam de treaba mea si râdeam

| Violleta2022 a răspuns (pentru eiblab):

Daca era doar atat lucru, de ce ai venit pe forum sa faci un topic cu o problema minora si nesemnificativa?
Daca te simti rau, fiindca ai deranjat clasa si in special colega care probabil invata, mergi si-ti ceri iertare de la ea si te vei simtii mai bine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și rămâi așa, sau îți trece?

| Oviatafrumoasa a răspuns:

Las-o în pacea ei. E doar invidioasă ca te simți bine.

| pf0ax a răspuns:

Țipa si tu la ea maine?