| 4l3x4nd3r a întrebat:

Buna ati avut intimplarea cu o fata glumeata sa faci o gluma mai mare si sa se supere cam 10-15 minute? Stiu ca nu ma place asa ca nu prea gasesc raspunsul... Ea este in clasa cu mine si toti baetii au fost loviti de ea dar eu nu si ma aparat cind doua fete sau luat de mine fara motiv m-au prins de obraji si una tragea intr-o parte cealalta trage in partea opusa...
Ce credeti ca ar pute insemna spuneti-va parerea. Funda

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea ta. Din ce zici tu acolo ar parea ca tu pentru fata asta ai insemna cv daca tia luat apararea dar poate s-a bagat si ea in seama aiurea, ca vroia sa se dea mare peste celelalte fete. Trebuie sa gandesti interactiv daca poti ca nu toata lumea poate asa ceva, sa privesti si din punctul asta de vedere ca a fost doar o coincidenta!
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Roxanaღ a răspuns:

Pai daca zici ca nu te place atunzi inseamna ca isi doreste sa va intelegeti bine si sa fiti prieteni foarte buni. Vrea ca tu sa o aperi pe ea cand are nevoie si invers. Pentru ca asa fac prietenii.
Sper ca te-am ajutat!
Multa bafta!happy

| Miley_1353 a răspuns:

Depinde de ce,, gluma mare" ai facut, daca s-a suparat inseamna ca ai jignit-o cumva. Daca nu ti-ai cerut scuze fa-o acum, chiar daca e un pic cam tarziu dar macar va sti ca n-ai uitat si ca-ti pasa.
Si, intrebarea nu prea am inteles-o...succes! funda?:X

| 4l3x4nd3r explică (pentru Miley_1353):

Mi-am cerut scuze de zeci de ori

| Miley_1353 a răspuns (pentru 4l3x4nd3r):

Atunci care-i problema? daca ti-ai cerut scuze e ok!