| Commandoo a întrebat:

Bua ziua va implor sa ma ajutati am stat intr-o zi la soare cu spatele gol si seara imi era rosu spatele iar dupa o saptamana a inceput sa mi se desprinda pielea de pe spate este cumva cance de piele?

Răspuns Câştigător
| Urpaniel a răspuns:

Wut...
Normal că nu, e doar pielea arsă.

10 răspunsuri:
| Siminik a răspuns:

Nu...asa se intampla cand stai prea mult la soare

| stef112 a răspuns:

Eu patesc asta mereu. cancer de piele il detectezi printr-un fel de neg negru. vezi ca o sa iti ramna pistrui.big grin faci cancer doar daca faci abuz de soare. de 7 ori daca te arzi de la soare pana la 18 ani faci cancer.

| Commandoo explică (pentru stef112):

Iti multumesc mult eu mam speriat cand am vazut si acum mai facut sa ma simt mai mai linistit esti cel mai tare de pe TPU imi dai sati fiu prieten invitatie te implor?

| Commandoo explică:

Si trece?

| stef112 a răspuns (pentru Commandoo):

Da. stai linistita doar ca o sa te cojesti de toata pielea arsa. ai arsuri de grad 1 spre 2.alta data sa nu mai stai asa mult la soare.

| Commandoo explică (pentru stef112):

Ok multumesc doar mam speriat de cancer n-o sa mai stau la soare

| Commandoo explică (pentru stef112):

Si apropo ios baiat

| stef112 a răspuns (pentru Commandoo):

Aah sorrybig grin.

| Commandoo explică (pentru stef112):

Isn-t a problem!love struck