| EndandBeginning a întrebat:

Bun, întâi bună seară guys,as vrea să îmi dați câteva sfaturi daca ati putea, bineinteles. Daca o fata are dorința de a fi băiat, sa arate ca unul desi fata nu ar face-o pentru că e atrasă de fete, ci pentru că vrea să fie băiat, credeți că ar trebui să accepte ideea sau să înceteze si să nu se mai gândească la asta?
I know, acum mulți adolescenți se cred gay sau fac parte din lgbt+ dar acum nu e vorba de faptul că mi-as dori eu să fac parte din acest trend, pur si simplu asta simt.
Mulțumesc pentru timp si cei care au trecut prin asta as aprecia dacă m-ati ajuta, dacă doriți.
Seară bună.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
LGBTQ+ este ceva real.
Este pacat faptul ca multi adolescenti doar se prefac ca sunt din aceasta comunitate.
Nu este corecta față de cei care chiar fac parte.
Deci da, daca cineva simte ca face parte, nu este absolut NICIO problemă.
Sentimentele nu trebuie reprimate. Nu trebuie sa ne ascundem de ele. Caci ele tot vor exista.
Daca o fata se simte baiat ar trebui sa accepte ideea. Si sa faca ceva in privinta asta. Nu trebuie sa ramana captiv (spun la masculin pentru ca in caz ca are disforie de gen il consideram baiat) intr-un corp de fată. In viata trebuie sa fim fericiti si sa fim cine simtim ca trebuie.
happy

| EndandBeginning explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult pentru acest mesaj. happy