| AntonioRaul a întrebat:

Bună TPU, fac parte din LGBT și am nevoie de ajutor sunt gay și nu știu cum să îmi fac iubit am nevoie de sfaturi și poate dacă dorește vreun băiat relație sunt aici (sunt din Alba), mulțumesc frumos.Cel mai bun răspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| Lawrrrr a răspuns:

Sunt multe aplicații, sau pagini de Instagram ☺️

11 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Dacă ești membru lgbt, de ce nu încerci să te apropii de un alt membru lgbt?

| AntonioRaul explică (pentru TheGentleman):

Am ff mulți prieteni din LGBT dar toți au relație și na, vreau și eu, mai ales pentru că îmi este teamă ca persona cu care sunt să mă înșele, și vreau o relație serioasă!

| ContAnoNiMMM a răspuns (pentru AntonioRaul):

Iti dai seama happy
Un barbat care este in relatie cu un alt barbat il inseala pe celalalt cu un alt barbat sad
V-ati ticnit la cap bă

| CerealaCuOchi a răspuns:

In primul rand pune in biografia profilurilor tale de pe retelele de socializare ca faci parte din lgbt, in cazul in care o sa vada un baiat sa stie ca are sanse cu tine. Exista multe site uri de dating, dar daca esti minor nu recomand pentru ca exista si dubiosi.

| pombar a răspuns:

Ai vazut vreodata cum arata o fata tanara goala? ce parere ai despre ea?

| Lecorbusier a răspuns (pentru pombar):

Tu ca baietel drept ai vzt vreodata cum arata un barbat gol? exact asa arata o femeie goala pentru un baiat gay

| AntonioRaul explică (pentru pombar):

Da am văzut și nu mi-a plăcut

| AntonioRaul explică (pentru Lecorbusier):

Da am văzut

| pombar a răspuns (pentru Lecorbusier):

Nu e adevarat

| Lecorbusier a răspuns (pentru pombar):

Ba chiar asa e sa mor nu ma stiti sa emptaizati cu nimeni faceti lucrurile mult prea complicate in capusoru vostru.el simte exact ce simti tu pentru femei doar ca pentru barbati punct nu mai complicati lucrurile

| pombar a răspuns (pentru Lecorbusier):

Daca eu nu stiu si nu inteleg ce simte pentru o femeie atunci nici el nu stie si nu intelege ce simt eu pentru un barbat, pentru ca suntem diferiti si nu exista punti sau intermediari