| TheKiddoRo a întrebat:

Bun vreau si eu sa imi cumpar un laptop si am nevoie de putin ajutor cu procesorul: Deci Intel core 2 duo are doua procesoare? Sau Dual-Core? Deci sa va lamuresc am fost la cineva acasa si a avut un procesor de 2.25 si el mi-a zis ca e Intel core 2 duo si a zis ca cica laptopul in total are 4.5 GHzthinking Deci explicati-mi si mie treaba asta!

Răspuns Câştigător
| stefana21 a răspuns:

Intel Core 2 Duo are de 2 ori mai multi GHz decat Intel R. Dar nu sunt 2 procesoare, doar un procesor mai puternic.

2 răspunsuri:
| stefana21 a răspuns:

Mersi mult!

| TheKiddoRo explică:

Gata am inteles asta cautam Core 2 Duo mz multhappy... Funda!