| inger02 a întrebat:

a inceput sa imi placa de un baiat de la mine din clasa big grin
mereu ne tachinam, mereu mai vorbim. ieri am facut o petrecere intre noi elevi la scoala si am stat pe scaun langa el iar el mi-a pus pe sold. si mereu se uita la mine,. ce inseamna >? ma place?

Răspuns Câştigător
| anabelisa a răspuns:

Salut! Eu cred ca te place, doar ca e putin timid sa-ti spuna in fata.
Eu te sfatuiesc sa faci tu primul pas si sa-i spui ca-l placi.Baietilor le plac fetele care sunt hotarate.Nu se stie ce va iesi, eu zic sa incerci.Mult succes!

3 răspunsuri:
| BoboooBubuuu a răspuns:

Eu zic ca da. Succes :*

| Alinaame a răspuns:

Da. Siguuuuuur te place!

| patrik_9341 a răspuns:

Si eu am asa iubita la fel de timida dar eu am facut primul pas marog eu cred ca te place multhappybig grin Patrik terminathappy