| AlleSss a întrebat:

Aș vrea să vă fac un mic "rezumat" a ceea ce mi s-a întâmplat și. aștept câteva sfaturi puppy dog eyes.
Deci. Aseară am ieșit cu prietenul meu [ fostul, de fapt...] şi câţiva prieteni. Am stat, ne-am sărutat, etc. După aproximativ 20 min. thinking i-am trimis un mesaj cu " ce faci?" și. răspunsul a fost : " La x [ fosta lui prietenă, acum actuala ], m-am împăcat cu ea ".
Fără ca măcar să-mi spună că nu mă mai iubește și altele. M-a lăsat pur și simplu și... mi-a spus că nu mă iubea, că o iubește pe ea și multe altelesad. Asta e a-2-a oară când am fost cu el. și, totuși. prima oară >= 3 luni; acum >= 5 săptămâni.
Aseară am plâns vreo patru ore încontinuu şi acum am început din nou..Nu mă pot abţine! straight face crying
Vă rog, un sfat, ceva?...

Răspuns Câştigător
| TaLyDa a răspuns:

Daca el e fericit cu ea, lasa-l. Poate isi da seama ce a pierdut.Nu te pune la mintea lor, sa te certi cu ei.Chiar daca suferi, nu le arata lor asta.Incearca si fii puternica macar in fata lor.E alegerea ta ce faci, daca o sa vrea sa fie din nou cu tine, tu alegi.Dar nu te merita.Nu cred ca tu l-ai lasat asa cum ti-a trimis el mesaj...
Bafta!
Repet:e alegerea tasad