| AnnAnonymous a întrebat:

am si eu o nelamurire. mi-as dori sa ma impac cu fosta mea prietena, dar nu am nici o sansa are pe altcineva de cand ne-am despartit. au trecut vreo 8-9 luni si nu am putut sa o uit. sad n-am mai vorbit de atunci, dar uneori mai vorbeam..aseara era suparata,plangea s-a certat cu pr ei si s-au desp cred. a iesit afara la aer si am ies si eu cu ea. am inceput sa o iau in brate,sa o pup pe obraz, sa stau ft aproape de ea, sa o prind de mana si nu sa opus. ba chiar m-a imbratisat si ea din cand in cand. ea plangea, dar dupa un timp nu a mai plans. cand sa plece acasa am stat imbratisati vreo 5-10 minute, si iar nu sa opus m-a lasat sa o imbratisez,i-am zis sa imi dea o gurita si nu a vrut pentru ca a zis ca il iubeste pe el. intrebarea mea este : oare mai tine la mine? ma mai iubeste? banuiesc ca da,daca m-a lasat sa o imbratisez,si sa stau asa aproape de ea. i-am zis sa imi spuna uitandu-se in ochii mei ca nu ma mai iubeste,si mi-a zis ca nu mai simte nimic pentru mine, decat ca la un amic, ca la un frate. oare se va intoarce? sad. motivez ca ei s-au impacat.

7 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

NU-ti face iluzii. poate doar te-a folosit pentru ca era singura si suparata. fetele sunt ciudate, si iti spun asta din persfectiva unei fete...deci..las-o, cauta-ti alta.
Nu o mai baga in seama, pentru ca iti faci rau singur. O vei uita..adica vei deveni indiferent la vederea sau auzirea vocii ei, intr-un final, poate ca nu a trecut destil timp.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Vezi mai mandra cum esti, eu zic da iar tu zici nu! laughing)
Cum vine treaba asta anonimistule, ai pupat-o pe obraz, ai strans-o in brate si nu ti-a dat gurita, sa-i fie rusine, dar si tie sa-ti fie rusine ca incerci sa faci asa ceva cand fata este dezorientata, ca vrei sa abuzezi de ea

| NotToday a răspuns:

Incearca sa nu mai ai nici un contact cu ea. Las-o in lumea ei, si vei vedea ca va veni la tine cand ii va fi lumea mai grea.

| licurici77 a răspuns:

Probabil ca mai are ceva sentimente pentru tine si ncearca sa te uite folosindu-l pe el.

| perfectsmile93 a răspuns:

Nu te mai iubeste. nu te-a iubit niciodata, nimeni nu te iubeste! treci peste. uraste pe toata lumea si gata esti ca nouwinking o sa fi bine big hug

| AnnAnonymous explică (pentru perfectsmile93):

Asta e toata chestia. nu pot sa trec peste, nu pot sa uit..desi a trecut mult timp, nu pot sa mi-a scot din cap.sad