| AlleSss a întrebat:

Aș vrea să vă fac un mic "rezumat" a ceea ce mi s-a întâmplat și. aștept câteva sfaturi puppy dog eyes.

Deci. Aseară am ieșit cu prietenul meu [ fostul, de fapt...] şi câţiva prieteni. Am stat, ne-am sărutat, etc. După aproximativ 20 min. thinking i-am trimis un mesaj cu " ce faci?" și. răspunsul a fost : " La x [ fosta lui prietenă, acum actuala ], m-am împăcat cu ea ".

Fără ca măcar să-mi spună că nu mă mai iubește și altele. M-a lăsat pur și simplu și... mi-a spus că nu mă iubea, că o iubește pe ea și multe altelesad. Asta e a-2-a oară când am fost cu el. și, totuși. prima oară >= 3 luni; acum >= 5 săptămâni.

Aseară am plâns vreo patru ore încontinuu şi acum am început din nou..Nu mă pot abţine! straight face crying

Vă rog, un sfat, ceva?straight face

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Nu mai plange ca o proasta (scuze). Nu te merita vrea doar sa se joace cu tine. E un fraier calmeaza-te. Nu ai de ce sa plangi pentru un nesimtit. Gata trebuie sa nu mai ai nici un contact cu el nici fizic nici verbal nici nimic.

Are balta peste stai linistita :*

Nu mai plange mai rau iti faci daca plangi. Pentru cine? Un fraier.

Bafta :* >> Funda?

| AlleSss explică (pentru SimonaQs):

Am revenit cu asta. mă mai poţi ajuta? ieri şi azi am fost într-o excursie [ actuala lui prietenă nu a fost ] şi a stat DOAR cu mine.
Adică venea la mine în cameră, ne băteam cu perne, era gata să ne sărutăm.dar noroc că ne-a întrerupt o prietenă. Acea prietenă a avut o discuţie cu el cum că "am văzut cum vă uitați unul la altul" și cică : Nu vreau să am probleme, sorry.

| AlleSss explică (pentru AlleSss):

De ce s-a comportat așa cu mine dacă "nu vreau să am probleme "? Până și prietenii lui spuneau : V-ați împăăăcat!love struck Ce mă bucur, știam că n-o iubești pe curva aia cu 10 fețe!" și el răspundea "tot cu aia sunt, nu mă împac cu ea".

| SimonaQs a răspuns (pentru AlleSss):

Stie decat sa se joace cu voi doua atat. Daca vroia neaparat sa se impace cu tine nu mai statea demult cu actuala. Incearca si evital pe cat posibil asa cum am mai spus. Nu ii mai fa jocul pentru ca stie ca iti place de el si din astea vine la tine si sta cu tine. Lasa-l.

| AlleSss explică (pentru SimonaQs):

Știu că trebuie să-l las. Dar tot el mă bagă în seamă X_x. Și. nu știu. La cum ne uitam unul la altuuul day dreaming. + ador când face lumea [ actuala ] crize de geloziie love struckhee hee. Eu şi fata cu care e acum nu ne suportăm big grin

| SimonaQs a răspuns (pentru AlleSss):

Daca tu vrei sa continui asa ok... Ai drumul liber. :* big grin

| AlleSss explică (pentru SimonaQs):

Bine. cred că te-am cam zăpăcit, aşa că te laslaughing Mersi mult, oricum, pentru tot ce mi-ai scris :*

| SimonaQs a răspuns (pentru AlleSss):

Eu am destul timp sa te ascult nu-i nici o problema. Dar pari dezorientata in ceea ce te priveste big grin

| AlleSss explică (pentru SimonaQs):

Aşa şi sunt...

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tongue Mare dreptate are SimiMiki tongue Asculta-i sfatul happy Nici eu nu as fi putut sa o zic mai bine tongue

| SunnyDay88 a răspuns:

Treci peste, nu mai trai in trecut!

| NnDWtf a răspuns:

Te minti singura daca crezi ca tine la tine. Lasa-l in pace si vezi-ti de-ale tale.

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita sa te consumi pentru cineva care nu te merita si care nu a facut altceva decat sa isi bata joc de tine. Ar trebui sa te gandesti ca e un mitocan daca a facut lucrul asta. Daca tinea catusi de putin la tine, iti spunea frumos ca si-a dat seama ca nu va potriviti sau chestii de genul asta in asa fel, incat sa nu te raneasca. Keep calm and move on. Sper ca te=a ajutat macar putin raspunsul meu. O zi buna!