| alx22 a întrebat:

acum 1 an am cunocut un baiat(taximetrist) si ulterior m`am indragostit de el si am inceput o relatie cu el desi eu stiam ca el mai are pe altcineva deoarece si eu aveam o relatie de 6 luni la ceava timp am intretinut relatii sexuala cu baiatul cu care eram de 6 luni apoi la ceva timp si cu taximetristul dupa ce m`am culcat cu taximetristul la o luna m`am despartit de baiatul cu care eram de 6 luni apoi la 2 luni si de tximetrist(adica el de mine)mi-a explicat el ca rel noastra nu are rost deoarece el nu va renunta la cealalta fata si spunandu`mi ca nu il mai interesez dar el afla lucruri despre mine care nu ar trebui sa le stie de exemplu ca eu m`am mutat din locul in care stateam desi eu nu ii spusesem.desi au trecut 3 luni de la despartirea noastra eu nu mi`l pot scoate din minte si ilnca il iubesc. explicati-mi comportamentul lui si spuneti-mi cum sa-mi mi`l scot din minte... funda

Răspuns Câştigător
| StigmatA a răspuns:

Obisnuieste-te cu ideea ca s-a terminat si ca nu ai ce face in privinta asta.
Cauta-ti pe altcineva care te poate iubii si pretuii exact asa cum esti tu.

Din cate vad in poza de la avatar de la tine esti o tipa draguta...deci...go for it!

2 răspunsuri:
| DeniZu a răspuns:

Wow.la tine, fara suparare, merge o zicala care mi-o zisese un prieten odata...**** si calea ferata nu se termina niciodata...baietii nu sunt o specie pe cale de disparitie, in lumea asta mai sunt N baieti

| stefanlovegreen a răspuns:

Fata, tu te-ai culcat si cu primul tip te-ai despartit pentru taximetrist iar apoi culcandu-te si cu soferu de taxi iar te-ai despartit? seriooos? tu gandesti inainte de sex? ia-o cu totul de la capat si ai grija ce faci pe viitor. Daca ai 22 de ani cum scrie la ID alx22, atunci fa bine si organizeaza-te si inca foarte bine.