| LostInSoul a întrebat:

Acum 2 ani am intalnit un baiat de aceeasi varsta ca si mine, care zicea ca ii place de mine, etc, iar apoi a inceput sa imi placa si mie de el, doar ca el zicea sa ne intalnim si venea cu altii, uneori nu venea fara sa de-a raspuns si pe la spate inscena tot felul de lucruri.Eu inca mai tin la el, chiar daca ne certasem, ne injurasem...nu mai pot iubi decat pe el si nu e zi sa nu ma gandesc la el.Nu mai ma pot indragosti de nimeni, iar pe el il vad cel mult odata pe saptamana si se uita la mine si ma saluta cand e singur, cand e cu altii nu ma baga in seama. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa realizezi ca nu se merita efortul. E un badaran.La o intalnire nu se vine cu alte persoane. E ocazia perfecta de a cunoaste in particular o persoana pe care o placi
Eu credeam ca numai fetele fac greseala elementara sa vina la intalniri cu cea mai buna prietena, dar uitethinking
Nu tii la el, ai facut o obsesie pentru un golan needucat.In loc sa cauti un baiat linistit si cu ceva mai multe clase decat trenul suferi dupa unul care nu poate sa se exprime decat cu ajutorul gastii

| Just4FunHD a răspuns:

E tipul de baiat cartierus golanus rusinosus. Ii place de obicei sa stea in gasca caci nu stie ce simte si are nevoie de confirmarea mebrilor haitei. Nu se cupleaza doar in prezenta grupului pentru a demonstra cat de macho e. In afara haitei are coada intre picioare. Incearca sa il prinzi in momentul lui cel mai slab. Adica in afara haitei. Vezi unde il duce capu, ce gandeste, ce simte si ce este dispus sa faca. Analizeaza si din punct de vedere al viitorului. Va fi usor de manipulat pentru a iesi din haita? Va renunta la ea pentru tine. sau haita e locul unde vrea sa ramana pana moare. Desi ma indoiesc orice maculus rusinosus vrea sa isi ia la un momentdat viata in maini. Bafta!
P. s. Sfaturile noastre nu au nicio legatura cu actiunile tale. Daca vrei le asculti, daca nu le modifici sau le ignori. Dar niciodata noi nu suntem raspunzatori pentru actiunile tale. O zi buna

| justmeesb a răspuns:

Sa-l uiti, e clar a el nu are nimic cu tine, ii pasa mai mult de anturaj si asculta de ei. Odata ce s-a ajuns la injuraturi e deja prea mult, nu te injosi in fata lui. te rog mult ai decenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pai eu zic sa il uiti. Din cate ai spus tu se pare ca pentru el anturajul e pe primul loc, si eu cred ca tu vrei ceva mai mult de atat. Nu sa suferi dupa un golan care atunci cand trebuie sa va vedeti sa iti spuna,, acum nu pot ca sunt cu prietenii." cand iubesti persoana iubita e pe primul loc.

bafta>big grin